Visa ett inlägg
Gammal 2002-08-22, 16:37   #47
Srj28
Senior Member
 
Reg.datum: Jul 2002
Ort: , , Sweden.
Inlägg: 571
Standard

Citat:
quote:
DV12: Rutten blev ganska OK. Efteråt kommer ju jämt tanken: undrar om jag skulle gjort så istället?. Det jag mest saknar är signalerna, men dom kan ju komma i en signal-update sen (när jag lärt mig dom, eller fått hjälp med dom!).

Srj28: Jag tar gärna emot alla ritningar du har (kan vara bilar, båtar och flygplan också!). Tänkte ge mig på Gmax nu. Kommer visseligen dröja bra länge, innan jag blir nått bra på det (om jag nånsinn blir det?). Men blir jag det är det spårvagnar och t-bana, som har högsta prioritet (tänker försöka börja med lite objekt)!






Pierre
Jag skulle gärna posta ritningar,men har tyvärr ingen digitalkamra eller scanner<img src=icon_smile_dissapprove.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle>
Spårakoffvagnen e jättefin<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
Den kanske skulle passa som Sightseeingvagn på Number One Tram Route?

Bn
Srj28 besöker inte forumet just nu