Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails

Svara
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2006-03-30, 17:13   #16
Erik Götborg
Skånsk användare
 
Reg.datum: Oct 2002
Ort: Hässleholm
Inlägg: 1 518
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Olaf Lindström
Lite frågor gällande dina klagomål från en utomstående. Jag spanade igenom readmen för Rc6'an och även för andra Rc lok jag har med 1024*1024 textur och finner inte ditt namn någonstans. Är det inte lite väl mycket begärt att någon ska fråga dig om det inte står i klartext att du har gjort det och kräver information innan nån lägger ut de? Nu kanske det gäller ett annat Rc lok som jag inte sett men isåfall så tar jag tillbaka detta.

Back on track så ska de bli kul att köra med ett äkta Connextåg! Det tackar jag Erik och alla andra som gjort det möjligt för!
Troligtvis vagnarna, och jag tar bort dem från alla publika sidor nu.
__________________
/Erik Götborg

Senast redigerad av Erik Götborg den 2006-03-30 klockan 17:17.
Erik Götborg besöker inte forumet just nu   Svara med citat
Gammal 2006-03-30, 19:31   #17
Sparkfot
Medlem
 
Reg.datum: Sep 2005
Inlägg: 1 686
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Erik Götborg
Troligtvis vagnarna, och jag tar bort dem från alla publika sidor nu.
Nej varför gör du det? Det är väl inte hela världen om man råkar tro att det nu var robbans texturer men det var isjälva verket DJ Timbyboys texturer.? Jag tycker iallafall att det är synd att du plockar bort dom. Jag hoppas även att dom kommer online sen igen.
Sparkfot besöker inte forumet just nu   Svara med citat
Gammal 2006-04-01, 22:55   #18
DJTimboy
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2002
Ort: jokkmokk, , .
Inlägg: 1 066
Standard

Jag har aldrig sagt något om att dom inte får finnas på internet. Men däremot tycker jag det är lite dåligt att använda dom utan att fråga mig.
DJTimboy besöker inte forumet just nu   Svara med citat
Svara


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 19:02.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009