Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2012-07-04, 17:13   #11
Micke.L
Tidigare Traindriver94
 
Reg.datum: Aug 2007
Ort: Stockholm
Inlägg: 2 508
Skicka ett meddelande via MSN till Micke.L
Standard

Kontaktade både tidningen och förlaget bonnier, samt ringde in till deras automatiska telefon och avslutade prenumerationen. Idag fick jag svar på mitt mail till bonnier där de beklagade att försäljaren gett mig felaktiga uppgifter och att de makulerade både prenumeration och faktura. Det första numret får jag behålla kostnadsfritt.

Tur det!

Men åter till skiten; lyckades buckla till morsans bil idag. Skrapade emot ett plank på en infart som resulterade i lite skrapsår och en buckla i bilens bakre dörr (inte så stor, men relativt djup). Det var ju självklart av misstag, och går på försäkringen, men det överstiger lätt självrisken. Så det är ju fruktansvärt tråkigt när det händer.

Även om jag förmodligen inte kommer behöva stå för kostnaden så får jag ju leva med skammen av att vara så j*vla klantig
__________________
Mina arbeten i Trainsimulator 2012:
Appleford - Slough Färdig
Bergslagsbanan V2.0 Färdig!
Bergslagsbanan V3.0 Under arbete!
Micke.L besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 14:40.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009