Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2014-01-20, 17:43   #26
granders
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2012
Inlägg: 723
Standard

Två aldrig tidigare visade bilder. Slutgiltiga fronten och därmed sätter jag spiken i kistan, tillsammans med den nya 3D-hytten.

Modellen fungerar endast i Open Rails på grund av dess storlek och på grund av dess detaljer.

Jag vet att jag sagt att den ska släppas väldigt snart men att det aldrig blivit av för att jag alltid velat ändra på något. Nu är det slut med det. Det blir inga mer tillägg eller ändringar (iallafall inte förrns första versionen är släppt)

Fronten har fått facelift och ännu mer detaljerad textur.


granders besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Taggar
kustpilen, y2r

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 04:37.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009