Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > Landskapsdesign - MSTS / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2007-04-19, 20:22   #13
Hawk
Veteran
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Mölndal
Inlägg: 4 267
Lightbulb

Citat:
Ursprungligen postat av Mazz
Tack o bock för trevliga kommentarer!

"Men, en del av rutten är mer "kosmetiskt arbetad" än andra, vissa partier kan till och med se "lite fattiga" ut. Om det blir uppdateringar därefter får Hawk bestämma."
Hej
Jag får se hur jag gör med det "fattiga landskapet", jag visste inte va mazz hade för planer heller, när jag hade rutten hos mej senast.
Kanske "säkrast" att göra "DE RIKTIGT".....
Däremot så kan jag seja att jag är klar med marken, så om det skall mosaikas nått mer, så blir de INTE jag som gör detta.


Men rutten kommer att släppas, oavsett hur det blir

Edit
Om någon sedan tycker att rutten är "ofärdig" så kan man ju alltid slänga den i papperkorgen
__________________


Senast redigerad av Hawk den 2007-04-19 klockan 20:24.
Hawk besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 10:00.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009