![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
Registrera | Members Area | FAQ | Medlemslista | Community-ware/Modell-shop | Sök | Dagens inlägg | Markera forum som lästa |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#7 |
Medlem
Reg.datum: May 2004
Ort: Tokarp, Jönköping, Sweden.
Inlägg: 916
|
![]()
Idag fick jag ett litet ryck att detaljera lite mera.... Karlskrona är destinationen för tåget på bilden..! Dock finns inte denna ort ännu på min bana så tåget får bli stående ute på linjen!
Vinterprylar finns ju i massor annars, kul med massverkan, tåget har ju lämnat vändslingan i södra Småland och närmar sig Blekinge, där snötäcket inte brukar vara lika tjockt.
__________________
MVH /Stina-Märklinist & fåtöljrallare! |
![]() |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|