Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2007-02-20, 14:52   #20
knebert
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2003
Ort: Nol
Inlägg: 1 151
Skicka ett meddelande via MSN till knebert
Post

Citat:
Ursprungligen postat av Sparkfot
Har pratat med en IT-tekniker idag och fick rådet att jag skulle installera IE 6 istället, så det blir nästa projekt, f.ö har jag spånat på om det är uppdateringarna man installerar till datorn ibland( den gula skölden i aktivitesfältet) som gör att explorer flippar ut?.
Hej

Nej uppdateringarna ställer knappast till med några problem. Jag har alla de senaste uppdateringarn till burken och det funkar fint att köra med IE7 och annat.

Skulle kunna tänka mej att du har något i burken som IE inte tycker om, kan vara en trojan, spionprogram, virus eller något liknande.

Kan ochså vara brandväggen, ja, rent av virusprogrammet....

MVH Kenneth
__________________
MFF SM-Guld 2010?? Javisst blev det så!
knebert besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 19:56.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009