Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Scenarios och scripts

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2007-11-05, 19:33   #17
SVoyager
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2006
Ort: Québec/Kanada
Inlägg: 357
Standard

F**** det låter som den överlevde inte min senaste format när jag har bytit hårddisken några månader sen.

3d modellen var mycket enkel så jag kan göra den igen i bara 5 minuter men skripten finns inte. Har försökt att hitta mailjen när vi pratade om den men den finns ingen som handlar om det (jag tror att vi pratade på den via PM här i forumet och man kan inte spara dem för lång tid).

Ändå, jag kan göra modellen igen men vi måste börja om med skripten, det fanns inte mycket som var gjort så det är inte så dåligt. Vill du ha en trs ready fil?
SVoyager besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 17:49.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009