Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > DTG - Train Simulator > DTG - Train Simulator - Downloads

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2009-02-13, 11:43   #23
Pierre
Hedersmedlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sundsvall, Sweden.
Inlägg: 6 919
Standard

Upptäckte när jag kolla igenom KRS mappen att jag har 2 RailSim Package Manager!?????? En som heter RailSim Package Manager (ligger under Packager) och en som heter RailSim Package Manager MK2 (ligger under PackagerDevTool). Genvägen via Start går till den första och det är den jag använt till att lägga in rutterna och objekten.

Nu tog jag bort allt inlagt och provade att lägga in med den andra (RailSim Package Manager MK2) och då blir det tvärstopp. Står nått om korrupt Routes XML fil och Rail Sim måste läggas om. Vad fasen är detta? Vad händer?????
__________________
Mvh Pirpen
Pierre besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 11:53.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009