Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Landskapsdesign - Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2009-10-06, 18:39   #26
nejmeg
Medlem
 
Reg.datum: Nov 2007
Inlägg: 175
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av bönan Visa inlägg
Säger jag bara!! Efter två månaders strul med datorn innlämmnad tre gånger till två olika firmor för ett totalpris på över 5000 kr är felet äntligen lokaliserat och löst! Det var ett minne som satt löst. Så innom kort kan jag till slut fortsätta bygga! Puh!
Hur i h*.... ursäkta franskan, kan de missa en sån sak som minnet? Låter ju helsjukt, särskilt mtp hur mycket du fick lägga ut.
Men men, härligt höra du är igång igen!
nejmeg besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 16:18.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009