![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
![]() |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
![]() |
#1 |
Veteran
Reg.datum: Jul 2008
Ort: Fagersta
Inlägg: 5 542
|
![]()
Jag studerar i Skåne i ytterligare ett par veckor och har ingen dator. Jag läser forumet på telefonen nästan varje dag, men jag tycker att det är svårt och tar väldigt lång tid att skriva inlägg så jag kommenterar inte så mycket. Men ser fram emot att flytta in i nya lägenheten och börja bygga på mina rutter igen!
![]()
__________________
Mvh Björn ![]() Tågklarerare, Fagersta Central, Nora, Smedjebacken och Mora |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Medlem
Reg.datum: Mar 2007
Ort: sundsvall
Inlägg: 526
|
![]()
Jag och många andra tror jag väntar på de nya Unreal simulatorerna,
så det kommer nog vara rätt dött i något år framåt är jag rädd. Men Trainz folket verkar hålla på rätt bra. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Medlem
Reg.datum: Feb 2012
Inlägg: 1 378
|
![]()
Jag studerar, och det tar mycket av min tid. Tågsimulatorn använder jag knappast numera, och jag är ingen expert precis.
Är tyvärr en mörk spiral just nu. Ingen aktivitet från modellbyggarna = ingen aktivitet från resten. Så ser jag på situationen just nu.
__________________
Mvh SummerADDE Alla mina projekt till Train Simulator Classic är nedlagda. Jag kommer härmed fokusera på att skapa rutter och innehåll till Train Sim World i fortsättningen. Alla mina downloads på Google Drive kommer att tas bort permament den 31:a agusuti 2024. |
![]() |
![]() |