Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

Stängt ämne
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2003-12-23, 22:31   #1
Pierre
Hedersmedlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sundsvall, Sweden.
Inlägg: 6 919
Standard

Du har helt rätt, Olis!

Decibel har ställt upp frivilligt med en plats för oss och det ska han ha ett stort TACK för. Tack också till dom som besökt sidan och jag hoppas att den hjälpt er något!?

Nu får vi hitta nån ny plats för sidan. Jag har tyvärr begränsat med plats, men är det nån som har plats? Hör gärna av er.... I värsta fall så får det bli en gratissida med reklam. Det är bättre det än ingen MSTS-akuten alls!


http://pirpen.cjb.net/
Pierre besöker inte forumet just nu  
Stängt ämne


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Rullande materiel till Trainz vs MSTS niknil_9000 3D-design - Trainz 9 2004-12-04 13:00
MSTS AKUTEN Stefan MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 1 2004-01-07 22:58
MSTS Hänger! Dson MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 8 2003-04-07 23:43
Uppdatering av MSTS På Svenska! Rogge MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 1 2003-02-18 19:32
Möte av flera tåg i MSTS. Rogge MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 3 2003-01-30 20:21



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 15:04.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009