Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2006-03-26, 19:41   #4
Byggare Bob
Guest
 
Inlägg: n/a
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av SubTrain
Om jag inte minns helt galet, så finns det ett par textdelar (om aktiviteten etc.) som måste ha någon form av text ifylld för att allt ska klaffa.
Likaså måste man ha fått dit en estimerad varaktighet, annars "spårar datorn ur" .
Exaxt, både "Activity brief" och "activity description" skall vara iifyllda, annars hänger sig AE.

Oftast kan ordet "test" räcka, det går att ändra i eftehand när man provat att allt fungerar som det ska.

Lycka till TGV Paris-Lyon
  Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 01:49.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009